LODGER Spací pytel Hopper Newborn NOVINKA 2013 > varianta Dawn

Kód: 6911
LODGER
Dostupnost zboží: 5 dní
CENA 697,00 Kč
kus
LODGER Spací pytel Hopper Newborn NOVINKA 2013
Nová kolekce

Tento spací pytel Hopper patří do nové kolekce nizozemské firmy Lodger pro rok 2013. Kolekce nese název Newborn a kromě spacího pytle v ní najdete také zavinovačku Wrapper a body Romper. Na výrobky byly použity stejné barvy, díky čemuž je můžete dokonale sladit.

Výhody spacího pytle

V západní Evropě se spací pytle pro děti používají již mnoho let. A není divu. Oproti běžné přikrývce totiž spaní ve spacím pytli přináší hned několik výhod. Dítě se nemůže odkopat a je tak stále v teple. Nemůže si schovat hlavu pod přikrývku a je pro něj také těžší přetočit se na bříško. Díky tomu spí miminko klidněji a méně se budí.

Pytel Hopper je z přírodního materiálu

Spací pytel Hopper Newborn je určen pro děti od narození do věku 4 měsíců. Je vyroben z bavlny, která je příjemná na dotek a nedráždí ani citlivou dětskou pokožku. Bavlna je také prodyšná a výborně saje pot. Díky tomu nebude miminku ve spacím pytli nikdy příliš teplo.

Praktické detaily

Spací pytel Hopper má komfortní střih, který se dokonale přizpůsobí kolem krku, hrudníku i ramen miminka. Založené rukávy braní tomu, aby dítě samo sebe poškrábalo a zároveň udržují jeho ruce v teple. S přebalováním si pak nemusíte lámat hlavu. Spací pytel Hopper má totiž na spodní straně šňůrky, které povolíte, pytel kousek vyhrnete a můžete své dítě přebalit, aniž byste ho ze spacího pytle museli vyndavat.

K tomuto produktu doporučujeme ze stejné kolekce: zavinovačku Wrapper Cowboy a body Romper Cowboy.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné