Dárkový poukaz > varianta 500,- Kč

Dostupnost zboží: 24 hodin
CENA 500,00 Kč
kus
Dárkové poukazy potěší!
Pokud si nejste jisti, čím udělat radost, kupte svým blízkým dárkový poukaz. Budou si potom moci vybrat podle svého vlastního vkusu. Chcete potěšit a přitom zabránit rozpakům nad nevhodným dárkem? Jedině dárkový poukaz od nás je tou správnou volbou!

Na dárkový poukaz si vlastnoručně můžete dopsat od koho je a komu je určen a pak jej jednoduše vytisknete. Tak vytvoříte osobnější dárek. Dárkový poukaz platí na kompletní sortiment zboží v e-shopu www.kocarkydavidek.cz bez omezení.

Dárkový poukaz Vám zašleme e-mailem jako soubor JPEG a PDF. E-mail s poukazem v elektronické podobě doporučujeme nevymazávat :-) pro případ ztráty vytištěného dárkového poukazu. Zároveň s elektronickým poukazem Vám zašleme unikátní jednorázový slevový kód, který je třeba vepsat PŘED DOKONČENÍM OBJEDNÁVKY do políčka "POZNÁMKA". Hodnota poukázky vám bude následně odečtena.

Dárkový kupón lze uplatnit i v kamenné prodejně. Minimální výše objednávky před uplatněním dárkového kuponu musí být stejná nebo vyšší než je hodnota dárkového kuponu. Na objednávku nižší hodnoty nelze dárkový kupón použít.

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data pořízení. Po tomto datu kód na dárkovém poukazu pozbývá platnosti.

Dárkový poukaz platí pro jednorázový nákup a nelze ho dělit do několika objednávek.

Upozornění: Pokud chcete nakoupit pouze dárkový kupón a žádné jiné zboží, zvolte u způsobu doručení OSOBNÍ ODBĚR. Tak Vám v objednávce nebude účtován žádný poplatek za dopravné.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné